ŠKOLENIE | Odborná spôsobilosť vedúceho dopravy a prevádzkovateľa v cestnej doprave

Pripravte sa pohodlne a s predstihom na našom prípravnom školení na skúšky odbornej spôsobilosti vedúceho dopravy a prevádzkovateľa v cestnej doprave! Školenie pre pracovníkov v cestnej doprave, u ktorých sa vyžaduje odborná spôsobilosť na vykonávanie cestnej dopravy ako vedúci dopravy alebo prevádzkovateľ, podľa Nariadenia EP a Rady č. 1071/2009 a Zákona č. 56/2012 Z. z. o cestnej doprave.

Tento školiaci predmet je mimoriadne vhodný aj na vzdelávanie sa zamestnancov dopravných spoločností z jednotlivých odborných tém, či už ako vstupné vzdelávanie sa, dovzdelávacie aktivity, certifikácie, prípravy na skúšky a podobne.

Školenie prebieha kombinovaním online stretiek naživo s lektorom a štúdiom v online učebni s dohľadom a pomocou lektora. Nemusíte tak nikam cestovať a učíte sa z pohodlia domova, s dohodnutým rozpisom online stretiek. V prípade záujmu pre skupiny (firemné školenie a pod.) je možná aj klasická prezenčná forma vzdelávania u nás v školiacom stredisku, alebo u vás na firme.

VIAC INFORMÁCIÍ – KÓD ŠKOLENIA: PCD

CENA ŠKOLENIA:

Individuálna osoba online (súkromný prístup): 68 €
Skupinový prístup online (firemná licencia): 144 €
Prezenčné skupinové školenie: dohodou, na mieru
V rámci ročného balíka eDOPRAVCA.sk: bezplatne, v cene

PRE VIAC INFO NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ:
Jaroslav Verlík, lektor a produktový manažér
tel. 0948 203 003
email: info@edopravca.sk


Čo hovoria o našich školeniach absolventi:

Dnes mám skúšky za sebou. Chcel by som sa poďakovať za ochotu a rady k učivu veľmi dobre a zrozumiteľné prezentácie k predmetom. Prajem veľa šťastia a spokojných zákazníkov.
Jozef Šajtlava, príprava na skúšky Odb. spôsobilosti PCD, 2021

Chcel by som sa Vám chcel poďakovať za výuku a za prístup do e-učebne. Bez toho by som  nemal žiadnu šancu.
Tomáš Obšitník, príprava na skúšky Odb. spôsobilosti PCD, 2020

S radosťou a poďakovaním vám chcem oznámiť, že som spravil skúšku z odbornej spôsobilosti v Prešove… nebolo to vôbec jednoduché, no stále to bolo len o tých veciach čo sme sa učili a čo bolo v materiáloch …. klobúk dole…patrí vám veľké Ďakujem s pozdravom a úctou
Michal Zborovjan, príprava na skúšky Odb. spôsobilosti PCD, 2020